Szanowni Nauczyciele/Rodzice/Opiekunowie

Serdecznie zapraszamy do zgłoszenia swoich klas/dzieci na wydarzenia organizowane w ramach Podlaskich Dni Matematyki!

Aby zarejestrować grupę uczniów/ucznia, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższymi krokami:

Krok 1: Zapoznanie się z programem
Na stronie internetowej Podlaskich Dni Matematyki znajdziecie Państwo szczegółowy program wydarzeń. Prosimy o dokładne przejrzenie dostępnych wykładów, warsztatów oraz innych atrakcji. Każde wydarzenie jest dedykowane określonej grupie wiekowej uczniów, dlatego prosimy o zwrócenie uwagi na informacje dotyczące:

Krok 2: Wybór wydarzeń
Prosimy o wybranie wydarzeń odpowiednich dla Państwa grupy wiekowej, które będą najlepiej odpowiadać zainteresowaniom i poziomowi uczniów.

Krok 3: Rejestracja grupy
Aby zarejestrować grupę uczniów, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego po kliknięci przycisku zarejestruj się na wybranym wydarzeniu.

Dodatkowo, w formularzu znajduje się pole na dodatkowe pytania lub uwagi, które chcieliby Państwo przekazać organizatorom (np. szczególne potrzeby uczniów, pytania dotyczące wydarzeń).

Krok 4: Wysłanie zgłoszenia
Po wypełnieniu wszystkich wymaganych pól prosimy o wysłanie zgłoszenia.

Uwaga: Wysłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z ostateczną rejestracją. Zgłoszenie zostanie zweryfikowane przez organizatorów, a ostateczne potwierdzenie przyjęcia grupy zostanie przesłane na podany adres e-mail po zakończeniu weryfikacji.

Krok 5: Potwierdzenie rejestracji
Po pozytywnym rozpatrzeniu zgłoszenia, otrzymają Państwo e-mail z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia oraz szczegółami dotyczącymi wydarzenia.

Krok 6. Dokładnie sprawdź i zapisz numer i adres sali, w której odbywają się zajęcia.
Przed przybyciem na zajęcia, proszę sprawdzić, w jakiej sali odbywa się wykład/warsztat.
Jeśli nie podano inaczej to zajęcia odbywają się w salach Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej, ul. Wiejska 45A.

W przypadku pytań lub problemów z rejestracją prosimy o kontakt z administratorem pod podanymi danymi kontaktowymi.

Dziękujemy za zainteresowanie Podlaskimi Dniami Matematyki i do zobaczenia na wydarzeniach!